2 Goats and 1 Sheep

2 Goats and 1 Sheep

Regular price
$180
Sale price
$180
Unit price
per 

Two goats and a sheep make triple the impact

Goats and a sheep keep families well fed and can generate a significant income. Milk keeps children nourished and in school, and excess can be sold to cover medical and education needs.