2 Sheep

2 Sheep

Regular price
$120
Sale price
$120
Unit price
per 

Sheep supply wool, milk and more

Sheep’s wool, milk and fertilizer make them a triple benefit that helps keep families warm, nourished and able to grow crops. Families can sell extra produce at local markets. Multiple sheep can help a family become even more self-reliant.